Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Maskvą


Maskva – tai Rusijos širdis, spindinti ir traukianti tūkstančius turistų atvažiuoti į ją ir pagyventi bent kurį laiką. Jeigu nusprendėte aplankyti Rusijos sostinę, iš anksto susiplanuokite visą kelionę ir pasidarykite lankytinų vietų sąrašą. Kadangi Maskvoje yra daug lankytinų objektų, vietovių, architektūrinių pastatų, bažnyčių, muziejų ir panašiai, o jų tikrai vienos kelionės metu neapeisite, pasidomėję apie kai kuriuos objektus, juos išsirinkite, pasižymėkite žemėlapyje ir turiningai praleiskite laiką Maskvoje.

Paskutinė minutė į Maskvą

Paskutinės minutės į Maskvą skrydis pateikiamas įvairių skrydžių bendrovių. Paskutinės minutės į Maskvą arba labai pigių bilietų įsigyti galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.
Paskutinės minutės pasiūlymai dabar galėtų būti sulyginami su akcijų paskelbimu, kai išleidžiamas tam tikras kiekis bilietų už vieną eurą ir t. t. Tai – reklaminės akcijos, kurių žinia paplinta taip greitai, kaip ir parduodami pigieji bilietai.
Paskutinės minutės keliones labai dažnai renkasi spontaniškumo mėgėjai. Jeigu esate aktyvus, jums patinka kažką nuveikti ekspromtu, turite tam laiko ir, žinoma, lėšų – paskutinės minutės pasiūlymas į Maskvą yra optimaliausia galimybė pamatyti Rusijos sostinę tokią, kokia jinai yra bet kurio sezono metu.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW