Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos Vnukovo oro uostas


Maskva – įdomus ir ypač turistų mėgstamas miestas. Tai Rusijos sostinė, pasižyminti prabanga, įdomiais lankytinais objektais, joje daug vietovių, kurios vertos būti aplankomas ne vieną, o net kelis kartus. Jeigu jums patinka prabanga, elegancija, didybė, įdomi istorija bei architektūra – vadinasi jums patinka Maskva. Prieš planuodami savo kelionę į Rusijos sostinę, iš anksto pasidomėkite ką galite nuveikti mieste ir nusipirkite lėktuvo bilietus, kurie akcijų laikotarpiu yra itin pigūs.

Maskvos Vnukovo oro uostas

Maskvos oro uostas – Vnukovo – tikriausiai pats populiariausias ne tik mieste, bet ir visoje šalyje. Jisai labai didelis, todėl kiekvieną dieną aptarnauja daug turistų iš viso pasaulio, kurie atskrenda į jį arba šį oro uostą pasirenka tarpine stotele, skrisdami į kitas pasaulio šalis. Vnukovo oro uostas yra nelabai toli nuo miesto centro, todėl laisvai tiek oro uostą, tiek ir Maskvos centrą galėsite pasiekti viešuoju transportu arba taksi – tai jūsų pasirinkimas.

Maskvos Vnukovo oro uosto internetinis puslapis: http://www.vnukovo.ru/en/ Šis internetinis puslapis pravers kiekvienam, norinčiam plačiau pasidomėti apie oro uostą bei jame teikiamas paslaugas, skrydžius ir kitą informaciją.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW