Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos oro uostai


Maskva – didžiulis, prabangus miestas. Rusijos sostinė kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio kampų, išsiilgusių turiningo laisvalaikio bei įdomiausių pramogų. Jeigu planuojate savo kelionę į Rusijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Maskvos oro uostai

Šeremetjevo Maskvos oro uostas – tai vienas iš penkių civilinių oro uostų, esančių Rusijos sostinėje. Jisai įsikūręs Chimku rajone, tačiau tai nėra labai toli. Nuo miesto centro iki oro uosto yra vos 30 km, važiuojant į šiaurės vakarus.
Domodedovo Maskvos oro uostas – tai pats didžiausias oro uostas, esantis Rusijoje, taip pat vienas iš didesnių visoje Europoje. Kiekvieną dieną jisai aptarnauja milijonus žmonių, atvykstančių į Rusiją, taip pat iš jos išvykstančių ar ją pasirinkusių kaip tarpine stotele. Oro uostą galėsite pasiekti viešuoju transportu, taksi arba nuomotu automobiliu. Jeigu norite sutaupyti, paprašykite draugų ar giminių, gyvenančių šiame mieste, jus nuvežti.
Maskvos oro uostai – švarūs bei tvarkingi, dideli ir aptarnaujantys labai daug turistų. Taip pat yra kiti Maskvos oro uostai, šiek tiek mažesni, tačiau ne ką prastesni. Įsivaizduokite Rusijos sostinės dydį, jeigu jis turi tiek daug oro uostų – miestas stulbinantis.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW