Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos Domodedovo oro uostas


Maskva – ypatingas, turistų lankomas miestas. Jinai spindi prabanga, elegancija ir tikrai nėra kukli. Visgi tikriausiai tai ir traukia žmones, norinčius ne tik pamatyti miestą, bet ir siekiančius susipažinti su rusų kultūra, rusų tradicijomis bei kasdieniniu gyvenimu. Tikriausiai vienas iš įdomiausių ir daugiausiai įspūdžio paliekančių dalykų visoje Rusijoje, ne tik Maskvoje – architektūra. Nieko panašaus kitose pasaulio šalyse neįmanoma pamatyti, kadangi architektūrai dėmesio skirta labai daug. Jeigu nusprendėte keliauti į Maskvą, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais bei susirinkite visą informaciją, kurios jums gali prireikti keliaujant į šį oro uostą.

Maskvos Domodedovo oro uostas

Domodedovo oro uostas – jisai pats didžiausias oro uostas, esantis Rusijoje, o taip pat vienas iš didesnių visos Europos oro uostų. Jame kasdien aptarnaujami žmonės, kurie ne tik atvyksta į Rusiją, tačiau ir iš jos išvyksta. Taip pat ne vienas turistas pasirenka Maskvos Domodedovo oro uostą tarpine stotele, keliaujant į kitas pasaulio šalis.
Maskvos oro uostas – Domodedovo – pasiekiamas labai paprastai. Į jį ir iš jo į Rusijos sostinės centrą kursuoja autobusai, o prie įėjimo į pastatą visada laukia taksi, kurie pasirengia nuvežti ten, kur tik reikės.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW