Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Maskvą


Maskva yra Rusijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš viso pasaulio. Rusijos sostinėje lankytinos vietos stebina visus: muziejai, statulos, architektūriniai statiniai, paminklai. Dėl jų ir atvažiuoja turistai iš tolimiausių kampų, norėdami pamatyti kažką naujo ir unikalaus. Jeigu planuojate kelionę į Maskvą, iš anksto pasirūpinkite, kad pigiausi bilietai atsidurtų jūsų kišenėje.

Skrydžiai į Maskvą iš Vilniaus bei Kauno yra vykdomi ganėtinai dažnai. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Maskvą
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Maskvą tapo dar labiau prieinami. Jeigu radote tokius pasiūlymus, juos nusipirkite kuo greičiau, kadangi pigūs skrydžiai į bet kurį pasaulio miestą yra išgraibstomi labai greitai. Paskutinės minutės skrydžiai į Maskvą, taip pat labai pigių bilietų į Rusijos sostinę įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Tiesioginiai skrydžiai į Maskvą
Tiesioginis skrydis į Maskvą yra vykdomas iš Lietuvos sostinės Vilniaus. Maskva nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi 792.24 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW