Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Maskvoje


Maskva – milžiniškas miestas, Rusijos sostinė, po savo sparnu sutelkusi didžiąją dalį šios šalies didybės. Maskva yra tituluojama brangiausiu pasaulio miestu. Nuo parkų, skverų, muziejų, rūmų iki milžiniškojo Kremliaus, kurio didybė nustelbs visus kitus statinius. Vykdami į Maskvą paklauskite savęs: ar spėsite viską pamatyti per savaitgalį?

Savaitgalio skrydis į Maskvą paliks įspūdingų prisiminimų!

Maskva kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į Rusijos sostinę, tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitais; tiek pasižvalgyti į vieną brangiausių pasaulio miestų. Savaitgalio išvyka į Maskvą įtrauks į pribloškiančių objektų lankymo sūkurį – norėsite dar ir dar. Čia išties daug įspūdingų praeities statinių.

Savaitgalis Maskvoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų įdomių vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar apsipirkinėjimo maratono. Šiame mieste susitelkusios visos prabangiausios pasaulio parduotuvės, nes rusai išties mėgsta pasipuikuoti prabanga. Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Rusiją planuoja atvykti tik savaitgaliui.

Savaitgalio išvyka į Maskvą – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas Rusijoje.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW