Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Maskvoje


Maskvos miestas – subtilus, tačiau kartu ir ekstravagantiškas. Gatvės dvelkia ne tik modernumu, šiuolaikiškumu bei prabanga, bet ir senumu, įdomia istorija. Tai išskirtinis Rusijos miestas, kurio kontrastą privalo pamatyti kiekvienas ne tik draugų nuotraukose, bet ir savo akimis. Tam, kad pajustume Rusijos tradicijas ir kultūrą, reikėtų pagyventi jos sostinėje.

Gyvenimas Maskvos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Rusijos sostinėje yra iš ties daug pramogų, tiek meno, tiek naktinio gyvenimo mėgėjams. Lankytinos vietos Maskvoje užima didžiąją dalį, o su daugeliu jų įmanoma susipažinti visiškai nemokamai.

Nenuostabu, kad Maskvoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visada kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Maskvos gyvenimas plaukia sava vaga. Žmonės, norintys pažinti Maskvą iš visų pusių, gali apsistoti aplinkiniuose šio miesto rajonuose, kur gyvenimas ne tik pigesnis, bet ir žymiai tikresnis nei pačiame centre. Gyvenimas Maskvoje – įdomus ir nenuspėjamas, taip pat ir visiškai kitoks nei Lietuvoje.

Kaip bebūtų, Maskvos gyvenimo lygis yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Maskvoje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Maskvos gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW