Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Vilnius - Maskva


Maskva – tobula, itin elegantiška bei prabangi Rusijos sostinė. Kiekvienas žmogus, bent kartą gyvenime turi aplankyti ją ir pabūti kurį laiką. Lankytinų vietų gausa, muziejai, prabangūs restoranai, unikali architektūra, rusų kultūra bei tradicijos – tai ir dar daugiau traukia žmones. Jeigu planuojate savo kelionę į Rusijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad Vilnius – Maskva lėktuvų bilietai kainuotų kuo pigiau.

Vilnius – Maskva skrydžiai

Vilnius – Maskva skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Maskva nuo Vilniaus nėra labai atitolusi (Vilnius – Maskva atstumas: 792.24 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Maskva tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginis Vilnius – Maskva skrydis pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei visiškai neprailgs. Tokie skrydžiai itin palankūs šeimoms su mažais vaikučiais, kadangi ne paslaptis, kad vaikai labai pavargsta skrisdami, jiems greitai atsibosta, todėl jeigu jūsų šeimoje yra mažų vaikų, optimaliausias sprendimas – tiesioginis skrydis.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Maskva Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Maskva Wizzair kelionių pasiūlymai

Vilnius – Maskva lėktuvų bilietai pigiausi būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas ar pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Tai pat aviabilietai Vilnius – Maskva pigūs bus tada, jeigu klientas juos perka iki išskridimo pradžios likus pusei metų ar bent jau penkiems mėnesiams.
Vilnius – Maskva skrydis neprailgs jeigu pasirūpinsite veikla jo metu. Linkime malonių atostogų Rusijos sostinėje!

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW