Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Ryga - Maskva


Tiek Ryga, tiek ir Maskva yra du nuostabūs bei įdomūs miestais, pasižymintys unikaliais architektūriniais statiniais, muziejais, lankytinomis vietomis, objektais, skulptūromis. Jeigu planuojate Rusijos sostinėje praleisti savo atostogas, vienas iš optimaliausių sprendimų, pirkti lėktuvo bilietus Ryga – Maskva ir vienu metu aplankyti netgi du miestus.

Skrydžiai Ryga – Maskva

Ryga – Maskva lėktuvas į Rusijos sostinę skraido kelis kartus per savaitę. Kartais žmonės, planuodami savo atostogas ir norėdami įsigyti lėktuvų bilietus neberanda laisvų vietų. Vienas iš variantų – rinktis skrydį Ryga – Kopenhaga. Skrydžiai Ryga – Kopenhaga vykdomi kiekvieną savaitę, netgi kelis kartus per ją, todėl, norint išskristi į šį miestą ilgajam savaitgaliui, neturėtų kilti problemų.
Ryga – Maskva lėktuvas nusileidžia pagrindiniuose Rusijos sostinės oro uostose. Kuriame nusileis jūsiškis, tai galite pamatyti užsisakinėdami lėktuvo bilietą internetu. Nusipirkę lėktuvo bilietus, jums rodys kuriame oro uoste nusileis Ryga – Maskva lėktuvas, taip pat iš kurio oro uosto pakils ir nuskraidins atgal namo.
Linkime malonaus skrydžio bei neišdildomų įspūdžių Rusijos bei Latvijos sostinėse!

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW