Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskva - Vilnius


Maskva nuo Vilniaus nėra labai toli, tačiau kiekvienas lietuvis bent kartą gyvenime nori aplankyti Rusijos sostinę. Nors ir netoli, tačiau tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienam turistui, atvykstančiam į Maskvą ilgajam savaitgaliui, savaitei ar mėnesiui. Lankytinų vietų gausa, įvairūs prekybos centrai, meno galerijos, teatrai, unikali architektūra ir dar daugiau kviečia žmones pajusti rusišką aurą. Jeigu planuojate savo atostogas praleisti Maskvoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus į priekį, taip pat Maskva – Vilnius bilietus atgal.

Maskva – Vilnius skrydis

Maskva – Vilnius lėktuvas išskrenda iš pagrindinių Maskvos oro uostų. Tiek iš Vnukovo, tiek ir iš Domodedovo oro uostų Maskva – Vilnius skrydis vyksta bent kartą į savaitę, kai kuriais atvejais, per šventes arba vasaros sezonu, net ir dar dažniau.
Jeigu planuojate savo kelionę į Rusijos sostinę ir perkate bilietus į priekį, pasirūpinkite bilietais atgal. Maskva – Vilniuslėktuvo bilietai kainuos pigiau, jeigu juos pirksite iki skrydžio pradžios likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams. Kuo tolimesnė data, tuo lėktuvo bilietai būna pigesni. Taip pat įvairios skrydžių bendrovės skelbia akcijas ir siūlo bilietus su didele nuolaida, pasinaudokite šiomis akcijomis ir aplankykite Rusiją dar pigiau.
Maskva – Vilnius lėktuvas greitai pasieks tikslą, kelionė neprailgs ir jūs galėsite vėl atsistot ant Lietuvos žemės.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW