Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai internetu į Maskvą


Kiekvienas žmogus, prieš planuodamas atostogas gerai apgalvoja kur norėtų nuskristi. Jeigu norite pamatyti daug įdomių lankytinų vietų, unikalių objektų, visiškai kitokią kultūrą, architektūrą, nuveikti kažką įdomaus bei neužmirštamo –Maskva yra tas miestas, kuris visa tai gali pasiūlyti. Pats optimaliausias sprendimas – bilietai internetu į Maskvą.

Lėktuvų bilietai internetu į Maskvą

Bilietai internetu į Maskvą parduodami labai paprastai. Užtenka kelių mygtukų paspaudimų ir skrydis į Rusijos sostinę jau jūsų kišenėje. Pats svarbiausias dalykas, norint pirkti internetu, turite susiplanuoti savo kelionės datą. Vos ją susiplanavę, pasitarkite su draugais ar šeimos nariais, su žmonėmis, su kuriais keliaujate ir visi kartu pasiderinkite išvykimo laiką. Vos sužinoję kada norite išskristi, iš karto užsisakykite bilietus. Tai trunka vos keletą minučių.

Skrydžiai į Maskvą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro. Skrydžius iš Rygos žmonės renkasi tada, kai neberanda tiesioginių skrydžių į Maskvą arba visi bilietai, jiems reikiamu laikotarpiu, būna jau išpirkti.

Bilietas internetu į Maskvą – patogiausias ir laiko sutaupantis sprendimas. Bilietus į Rusijos sostinę galite pirkti bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu, tada, kai jums yra patogiausia.
Linkime gero skrydžio bei malonios kelionės į Maskvą!

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW