Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Maskvą


Maskva – prabangi Rusijos sostinė, kupina įdomių vietovių, lankytinų objektų, muziejų, prabangiausių restoranų, meno galerijų, teatrų ir kitų dalykų, traukiančių turistus iš viso pasaulio. Jeigu planuojate savo atostogas ar ilgąjį savaitgalį praleisti Rusijos sostinėje, iš anksto pasirūpinkite, kad bilietų kainos į Maskvą būtų kuo mažesnės.

Bilietų į Maskvą kaina

Bilietų kaina į Maskvą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panaši, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Rusija sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Bilietų į Maskvą kaina taip pat yra gana didelė perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilieto į Maskvą kaina visada bus mažesnė, jei jį įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Pasirūpinkite, kad už lėktuvo bilietus mokėtumėte pačią mažiausią kainą, o sutaupytus pinigėlius išleiskite įvairioms reikmėms. Praleiskite atostogas taip, kaip norite – pramogaukite, lankykite įvairias vietas bei darykite viską, kad laikas, praleistas Maskvoje dar ilgai neišdiltų iš atminties.

Susiplanuokite savo kelionę iš anksto ir likite nustebę – pigi kelionė garantuota!

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW