Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Maskvą


Maskva – Rusijos sostinė, pasižyminti ekstravagancija bei įdomiomis lankytinomis vietomis. Būtent tai ir traukia turistus iš viso pasaulio atvykti į miestą ir jame aplankyti muziejus, statulas, meno galerijas, teatrus. Kiekvienas, besisvečiuojantis Maskvoje pajunta tikrą rusišką aurą bei pamato rusų kultūrą ir tradicijas. Jeigu planuojate kelionę į Maskvą, iš anksto pasirūpinkite, kad lėktuvo bilietai į Maskvą Jums kainuotų kuo pigiau.

Domina lėktuvo bilietai į Maskvą? Planuodami kelionę į Rusijos sostinę, turėtumėte žinoti, kad tai brangus miestas. Norintys prabangiai ir gerai pailsėti, aplankyti juos dominančias vietas bei vakarus praleisti restoranuose ar naktiniuose klubuose, būtinai turi pasiimti nemažai lėšų, kadangi šiame mieste jų tikrai prireiks.

Rusijos sostinę galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Rygos. Pigūs bilietai į Maskvą parduodami iki kelionės pradžios likus bent pusei metų ar penkiems mėnesiams. Visgi, jeigu nespėjote iš anksto susiplanuoti kelionės, patikrinkite, galbūt skrydžių bendrovės jums reikiamu laiku taiko įvairias nuolaidas ir bilietai į Maskvą kainuos pigiau.

Bilietai į Maskvą lėktuvu

Bilietai į Maskvą, skrendant lėktuvu brangiausi būna švenčių laikotarpiu, kai žmonės skuba aplankyti įvairias pasaulio šalis ir nori per Kalėdas ar Naujuosius metus pabūti tarp kitokios kultūros vietinių gyventojų. Taip pat bilietai brangsta vasaros sezonu, todėl susiplanuokite kelionę iš anksto ir nusipirkite pačius pigiausius lėktuvo bilietus.

Lėktuvų bilietai į Maskvą užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Apie užsakymą plačiau skaitykite skrydžių bendrovės, kurią pasirinkote tinklalapyje arba skambinkite telefonu, kuris nurodytas kontaktuose.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW