Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos rajonai


Maskva – ypatingai gražus miestas, kiekvieną stebinantis savo ekstravagancija, prabanga. Tai auksinis miestas, kasmet pritraukiantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Jeigu savo kelionės objektu pasirinkote būtent Rusijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs lėktuvo bilietai atsidurtų jūsų kišenėje.

Maskvos miesto rajonai

Gyvenimas Maskvos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Nenuostabu, kad Maskvoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai yra ne tokie kosmopolitiški. Atokesniuose rajonuose Maskvos gyvenimas plaukia sava vaga. Maskvos rajonai vienas nuo kito skiriasi. Rusijos sostinės sritis suskirstyta netgi į 38 rajonus.

Maskvos prestižiniai rajonai traukia ne tik vietinius, bet ir turistus. Juose kiekvienas gali pamatyti įvairiausių įdomių lankytinų vietų, susipažinti su rusų gyvenimu, tradicijomis bei kultūra. Dažniausiai tokiuose Maskvos rajonuose yra galimybė apsipirkti, pavakarieniauti prestižiniuose restoranuose bei smagiai praleisti laiką baruose ar naktiniuose klubuose.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW