Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos metro


Maskva – didžiausias Rusijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio kampų. Negana to, pačioje Maskvoje apgyvendinimas yra labai tankus, todėl susisiekimas mieste – itin svarbus. Daugiausiai žmonės naudojasi viešuoju transportu, kurį valdžia kiekvienais metais vis tobulina, stengiasi atnaujinti, praplėsti, kad susisiekimas taptų dar paprastesnis. Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad Maskvos metro – pati greičiausia ir patogiausia susisiekimo priemonė šiame milžiniškame mieste.

Maskvos metro

Maskvos metropolitenas apima beveik visą miestą, jisai garsus ne tik savo dydžiu, stotelių skaičiumi, tačiau ir ypatingu dizainu, pranokstančiu net ir kai kuriuos pačios Rusijos architektūrinius statinius. Maskvos metro stotys kadaise buvo vos kelios, tačiau šiuo metu metro sistema išsiplėtusi į 300 km ilgį, apimanti 188 stočių pervežimo sistemą.

Maskvos valdžia paskaičiavusi, kad įprastą dieną, metro perveža apie 8 milijonus žmonių. Tai iš ties įspūdingi skaičiai, lyginant su bet kurio kito pasaulio miesto metro linijomis. Vis dėlto, savaitgaliais pervežamų žmonių skaičius sumažėja netgi 1 milijonu, tačiau išlieka toks pats įspūdingas kaip ir darbo dienomis.
Maskvos metro gylis – 84 metrai. Sklando gandai, kad yra dar ir antras metro tunelis, dar giliau po žeme, skirtas Maskvos ir visos Rusijos valdovams išvežti į saugias vietas, įvykus nelaimei ar prasidėjus karui.
Maskvos metro bilietu kainos yra įvairios, jos priklauso nuo to, kuria metro linija važiuoja žmogus, taip pat kiek stotelių ruošiasi važiuoti bei kaip ilgai. Metro, palyginus su kitu viešuoju transportu yra šiek tiek brangesnis, tačiau kainos tikrai nemilžiniškos. Visgi, didesnę sumą tikrai apsimoka mokėti, kadangi šiuo viešuoju transportu pasieksite visus lankytinus objektus greitai bei patogiai.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW