Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Maskvos centras


Maskva yra miestas, kitaip vadinamas Rusijos širdimi. Sakoma, kad per vieną dieną jisai nebuvo pastatytas – statybos truko labai ilgai. Vis dėlto, šiuo metu, tai turistų traukos objektas, kiekvieną nustebinantis savo pompastika, ekstravagancija, prabanga. Maskvoje yra daugybė lankytinų vietų, stebinančių savo unikalumu bei įdomumu. Būtent šie objektai ir pakeri žmones iš viso pasaulio, atvykusius aplankyti Maskvos. Jeigu savo ateinančios kelionės objektu išsirinkote būtent Maskvą, iš anksto pasirūpinkite, kad lėktuvo bilietai Vilnius – Maskva būtų kuo pigesni.

Maskvos centras

Maskvos centras pilna visokiausių įdomumų. Pradedant unikaliomis lankytinomis vietomis, baigiant statulomis, muziejais. Jeigu atsidūrėte Maskvos centre ir turite begales laiko, iš pradžių tiesiog pasivaikščiokite pagrindinėmis gatvėmis, pajuskite tą tikrąją rusišką aurą, apžvelkite vietinių žmonių gyvenimo įpročius. Tik pasivaikščioję po Maskvą ir truputį ją pažinę, iš karto pradėkite lankyti įdomiausius muziejus bei kitas vietas, supažindinančias su Rusijos istorija, jos praeitimi.

Maskvos centrinė gatvė

Tikriausiai daugelis neprieštarautų, kad centrine Maskvos gatve yra vadinama Tverskaja Ulitsa. Tai pati populiariausia apsipirkimo vieta tarp turistų bei vietinių žmonių. Vaikštant šia gatve kiekvienas joje ras daug įdomių lankytinų vietų, tokių kaip Dostojevskio namo memorialą, dailės teatrą, Puškino aikštę, valstybės Dūmą ir kitus.
Maskvos pagrindinė gatvė ir pats centras šurmulingas, todėl jeigu mėgstate būti tarp žmonių – tai kaip tik Jums.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW