Pigiausi skrydžiai į Maskvą iš artimų oro uostų

Darbas Maskvoje


Maskva yra gražus ir prabangus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Vis dėlto, kai kurie žmonės Rusijos sostinę renkasi ne tik atostogų, bet ir viso gyvenimo objektu. Pirmas žingsnis, atvykus į Maskvą – darbo paieška. Darbas Maskvoje siūlomas įvairių sričių darbuotojams.

Darbas Rusijoje – Maskvoje

Susirasti Rusijoje darbą nėra labai sunku. Tai priklauso nuo pradirbtų metų tam tikroje sferoje, išsilavinimo ar kitokių peripetijų. Vis dėlto, emigruoti į Maskvą yra žymiai sunkiau nei susirasti joje darbą. Norint emigruoti reikia susitvarkyti begales dokumentų, pasikalbėti ne su vienos valstybinės institucijos darbuotojais. Ši situacija šiek tiek lengvesnė žmonėms, kurie turi pas ką važiuoti: turi giminių, mylimąjį ar pažinčių.
Darbas Maskvoje – statybose siūlomas įvairaus amžiaus vyrams. Šios srities darbas apmokamas tikrai neblogai. Moterys renkasi kitus darbus: kirpėjos, pardavėjos, siuvėjos. Auklės darbas Maskvoje apmokamas labai gerai. Šį darbą dažnai renkasi jauni žmonės, studentai. Todėl, jeigu studijuojate ir žadate vasarą kur nors išvažiuoti padirbėti – Maskva tam tikrai tinkamas miestas. Perspektyvos Maskvoje yra tikrai neblogos, ypač su aukštuoju išsilavinimu žmonėms, mokantiems rusų kalbą.
Rusų ir kitų užsienio kalbų mokėjimas – didelis privalumas. Prieš važiuojant į Rusiją, išmokite bent kelias frazes, kad nepasiklystumėte ir galėtumėte susikalbėti.

Maskvos Oro uostai
  • Vnukovo oro uostas VKO
  • Domodedovo oro uostas DME
  • Bykovo oro uostas BKA
  • Sheremetyevo oro uostas SVO
  • oro uostas MOW